Ako si zhmotniť sen: druhý integračný deň

5
(2)

Na dnešok je naplánovaný po skončení druhej kapitoly druhý integračný deň.

Integračné dni slúžia na to, aby ste si spätne prešli látku celej  kapitoly (niekedy zo spätného pohľadu informácie nadobúdajú odlišnú hodnotu).

V tomto bloku sme sa naučili, že naše „veľké vízie“ sa spájajú s naším životným poslaním/zmyslom, lebo len vtedy nám poskytujú skutočné šťastie. Zadefinovali sme si, ako také „šťastie“ vyzerá pre nás. Dostali sme návod na to, ako snívať skutočne „vo veľkom“. Naučili sme sa, že tak ako všetko v dualite aj naše sny majú ešte jednu – často prehliadanú – zložku: „cenu sna“, teda negatívnu zložku, ktorú potrebujeme vysporiadať vopred, ak sa nám nemá pliesť popod nohy po ceste!

No a nakoniec sme sa naučili o dvoch veľmi dôležitých zákonoch Univerza: o princípe umožnenia a zákone vyváženosti. Dozvedeli sme sa, že klásť si tie správne otázky nám pomôže nielen z ťažkostí, bezradnosti a otáľania, ale nám to aj zvýši vibráciu a priblíži ju vibrácii nášho veľkého sna. 🙂

Pokiaľ ste niečo nestihli vo vymedzenom čase, môžete to dnes dobehnúť:

Čo potrebujeme pre život našich snov? Veľká vízia, superotázky a 5 pilierov zhmotňovania
Dobre, Suníčko, ale ako zistím svoju veľkú víziu?
Naša honba za šťastím
Z čoho pozostáva vaše šťastie?
Sila „váu!“
Druhá polovica vašich cieľov
Superotázky (a mocné otázky)

Dorobte si cvičenia, ktoré ste nestihli. Som extrémne vďačná tým, ktorí ich robia a vyvolávajú ako odozvu moje siahodlhé 😉 „áno, ale“… Keď kladiete otázky, dávate mi možnosť zareagovať a posunúť vám poznanie, ktoré sa možno do pôvodných článkov nedostalo. Takisto mi tým umožňujete dávať do slov veci, ktoré možno niekde viem, ale nebola som ich nútená naformulovať – pre seba ani pre iných. To je zmysel celého tohto komentovania pod článkami – ako liany sa popínať jeden po druhom a rásť a vytvárať oporu aj pre toho druhého, aby sa mohol popínať vyššie – až nad našu hlavu. 🙂 A to je aj jeden z dôvodov, prečo tento život baštím (aj keď to možno niekedy tak neznie 😉 ).

Neváhajte preto klásť otázky a mať pripomienky. Ako sa hovorí – neexistuje hlúpa otázka, len hlúpy alebo nadutý odpovedajúci 😉 . Ak sa chcete pýtať pod týmto článkom, uvedomte si, že je verejný (alternatívne sa môžete pýtať pod témou, ktorej sa týkajú, prípadne v Kruhu Svetla).

A ak máte otázky, ktoré sa týkajú zhmotňovania, ale nie priamo obsahu druhej kapitoly, položte ich tu a ja sa k nim neskôr, na uzavretom fóre, vrátim.

No a tí, čo ste všetko postíhali načas a nemáte otázky, dostávate 1. celý jeden deň na „vyluftovanie 😉 hlavy“, než sa zajtra pustíme do prvej témy tretej kapitoly, a 2. polhodinu videí na pozeranie a špekulovanie už k téme najbližšej kapitoly, nášmu „veľkému snu“, ktoré obsahujú aj krátke koncentračné cvičenie a sadu otázok na zodpovedanie. 🙂 Video nenahrádza kapitolu 3, ale je dodatočným pohľadom a dodatočným nástrojom, ktorý dostávate k dispozícii (keďže sa učím priebežne a kedy-tedy dostanem nový vhľad, tak na to využívam práve tieto videá).

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 2

Hodnoťte ako prví!

1 názor na “Ako si zhmotniť sen: druhý integračný deň”

  1. Hela, ďakujem, mám dojem, že som už obsiahla to, v čo som len dúfala, že ma tento projekt posunie.. a stalo sa. Cez mocné otázky koketujem s realitou a je mi fajn. Inak naozaj je rozdiel čítať cvičenia a ich robiť, no teda, ktože by to tušil. Zatiaľ som poznala len jedno prepnutie z negativity – a to vďačnosť, vďaka Tebe Hela, poznám aktuálne aj niečo nové – cez otázky, ešte také mimo prepnutie je joga. Ďakujem ešte raz.

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: