Ako si zhmotniť sen: štvrtý integračný deň

0
(0)

Na dnešok je naplánovaný po skončení štvrtej kapitoly štvrtý integračný deň.

Integračné dni slúžia na to, aby ste si spätne prešli látku celej  kapitoly (niekedy zo spätného pohľadu informácie nadobúdajú odlišnú hodnotu).

V štvrtej kapitole projektu sme sa venovali tomu, že často fungujeme z presvedčení, ktoré ani nie sú naše vlastné. Ako to hovorí Vishen Lakhiani: „Žijete svoj život podľa pravidiel a predstáv dávno mŕtvych ľudí.“ Veľa nachytáme rodičovskou výchovou, kultúrou spoločnosti, do ktorej sme sa narodili, ale aj kultúrnymi normami spoločnosti, ktorá sa okolo nás poskladala dnes. A nie, nie sme v tomto ohľade bezmocní – máme možnosť vybrať si, čomu budeme veriť, a zvoliť si, akými ľuďmi sa obklopíme. O tom bola celá táto kapitola.

Pokiaľ ste niečo nestihli vo vymedzenom čase, môžete to dnes dobehnúť:

Naše vnútorné ja: o presvedčeniach a motivácii
Presvedčenia a samonastolené obmedzenia
Ako sa pri tom cítite? Sila fokusu
Potrebujete si udeliť dovolenie

Dorobte si cvičenia, ktoré ste nestihli.

Položte otázky, ktoré ste si neuvedomili a teraz sa vynárajú. Ak ich chcete položiť pod týmto článkom, uvedomte si, že je verejný (alternatívne ich môžete položiť pod témou, ktorej sa týkajú, prípadne  v Kruhu Svetla).

A ak máte otázky, ktoré sa týkajú zhmotňovania, ale nie priamo obsahu štvrtej kapitoly, položte ich tu a ja sa k nim neskôr, na uzavretom fóre, vrátim.

V dvoch videách k tejto časti trochu rozširujem naše spoločné poznanie o Hawkinsovu škálu ľudského vedomia (alebo aj vibračnú škálu emócií) a o päťkrokovú večernú rutinu Mary Morrisseyovej, ktorá umožňuje nenechať sa ničiť nízkymi vibráciami z celého dňa a postupne svoju vibráciu ešte aj zvyšovať. Takže tí, čo nemáte čo robiť, máte čo robiť. 😛

A zajtra sa ide na prvú tému piatej kapitoly!

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: