Krok vpred

Krok vpred: Prípravný článok k projektu

0
(0)

Dnes začíname sériu troch prípravných článkov, než vyštartujeme 3. 4. 2020 nové kolo projektu Krok vpred. Koho to teraz zaujalo a netušil, že začína nové kolo, ešte máte šancu prihlásiť sa.

A my ostatní, ktorí sme sa už prihlásili, si dnes dáme náš prvý, prípravný článok, aby sme sa naučili prihlasovať sa, komentovať a pracovať s tým, čo príde:

Takto bude vyzerať informácia ku každému týždňu aj v budúcnosti. Okrem cvičení, ktoré sú súčasťou projektu, v priebehu každého týždňa pribudne aj jedno intuitívne cvičenie, určené na sondovanie vášho vnútorného nastavenia, a na konci týždňa rekapitulácia zistení o sebe a téme. Aj na tieto vás upozorním samostatným informačným článkom.

Okrem informačných článkov ako tento sú všetky ostatné časti projektu určené len pre jeho členov, takže potrebujete byť prihlásení, aby ste si mohli čítať a účastniť sa diskusií.

V čase do 3. 4. 2020 sa objavia ešte dva ďalšie kratučké prípravné články. 🙂 Sledujte záložku vpravo a hľadajte ikonu projektu medzi článkami – alebo si nastavte automatický odber článkov. 🙂

A ešte než zabudnem: účastníci projektu majú prístup do diskusnej skupiny Kruh Svetla. Ak ste ešte nedopatrením nedostali pozvánku (treba ju prijať), hoďte mi nafrfľanie do komentárov a ja to napravím. 🙂

 

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)