Krok vpred

Krok vpred, týždeň 1: Štartujeme

5
(2)

Dnes začíname nové kolo projektu Krok vpred (Ako sa konečne pohnúť vpred). Téma je zatiaľ „štartovacia“ a rozoberá východiská, z ktorých sa pohneme vpred 😉 :

Téma je prístupná len členom projektu a potrebujete byť prihlásení, aby ste článok mohli čítať. Tento týždeň bude „privykací“ – ľahká téma a málo textu, ale s úlohami a nezabudnite sledovať ani blogové články tu na stránke. V priebehu týždňa bude nasledovať intuitívne cvičenie a ku koncu týždňa rekapitulácia, na ktoré vás rovnako upozorním samostatným informačným článkom. 🙂

Na konci každého úvodného textu nájdete ešte záložky s cvičeniami, ktoré je dobré si urobiť (posilňujú absorbovanie témy článku), návrh podporného čítania (pre tých, čo sa nudia alebo potrebujú pochopiť  veci do úplnej hĺbky a v širokých súvislostiach)  a doplnkové materiály (buď po nich siahnete hneď, alebo sa k nim vrátite neskôr, až budete mať pocit, že sa hlavné myšlienky projektu už usadili vo vašej hlave i správaní; nezabudnite,  že váš prístup je časovo neobmedzený a diskutovať sa dá aj o dlhý čas). Ak vám niečo bude chýbať alebo to budete potrebovať prejsť do väčšej hĺbky, hoďte komentár. Sledujeme to viacerí a niekto sa ozve, prípadne pripravím doplnkový materiál/audio k téme a sprístupním ho.

A pre tých, ktorí sa ešte nepredstavili ostatným a rozhodli sa predsa len to urobiť, tu je na to priestor

Takže do toho a diskutujte, lebo od istej doby to už ide automaticky! 🙂 (A nechajte si paru na ďalšie týždne, pretože tam už budú články podstatne dlhšie!)

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 2

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)