Pred štartom projektu: Ako budeme postupovať?

5
(5)

Každý deň zverejním článok s odkazom na tému/témy daného dňa. Dnes začíname predprípravou – čímsi ako „základné pravidlá“ projektu: https://www.belangelo.sk/rok-pre-seba/vitajte-v-projekte-rok-pre-seba/. Prípravné články sú tri; zvyšné dva už budú poznatkové. Na to, aby ste ho mohli čítať, potrebujete byť prihlásení do svojho účastníckeho konta.

Každodenné upozornenia budú verejne prístupné, takže ak chcete diskutovať, diskutujte vždy až pod článkom, na ktorý sa denné upozornenie odvoláva – tam to bude v uzavretej skupine a dá sa bezpečne robiť „duševný striptíz“ bez toho, aby nejaký náhodný okoloidúci okamžite začal poučovať 😉 .

Pri komentároch to funguje tak, že úplne prvý potrebujem manuálne uvoľniť, potom sa už zverejňujú automaticky. Chráni nás to pred spamovaním. Takže ak môžete použite prvý komentár na to, aby ste sa predstavili skupine, prečo ste do projektu prišli, kde cítite najväčšiu potrebu rozvoja a ako vám ostatní vedia pomôcť. Použite na to komentáre pod dnešným článkom.

Dňa 6. 9. 2022 pribudne ďalší prípravný článok a potom ešte jeden a 12. septembra začína prvý oficiálny deň projektu. Informačné články s odkazom na čítanie na daný deň sa budú zverejňovať o 00:15, aby aj tie ranné vtáčatá medzi vami mohli fungovať bez toho, aby čakali, až sa ja s mrzutým prskaním vyhrabem z lístia 😉 .

V mojich projektoch platí zásada – raz v projekte, vždy v projekte. Uvidíme, koľko účastníkov z minulých projektov sa na nás príde pozrieť!

P. S.: O tom, či je článok verejný alebo určený len pre špeciálnu skupinu, sa dozviete z hesiel pod článkom alebo, ak čítate článok, tak z modrého riadku pod názvom. Pokiaľ tam je uvedené Blog alebo Info, je článok verejne prístupný a komentáre pod ním môže čítať ktokoľvek. Všetky ostatné sú prístupné len pre  členov danej skupiny alebo ľudí, čo si zakúpili danú knižku.

P. P. S.: Kto ste sa ešte neprihlásili a začínate si od zúfalstva trhať vlasy – nerobte to… 😛 Choďte radšej na https://www.belangelo.sk/rok-pre-seba/ a vyplňte chytro prihlášku! Nič sa nestane, ak do projektu „naskočíte“ s malým oneskorením… Dá sa to dobehnúť!

P. P. P. S: Ak ste sa už do projektu prihlásili a napriek tomu vám nejde rozkliknúť link na článok, tak preto, že ešte neevidujem vašu platbu. Skontaktujte sa so mnou (napr. aj cez komentáre), aby sme ju spoločne dosledovali.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 5

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: