Cvičenia

Sobota s intuíciou: môj osobný mrak

()

Pre dnešné intuitívne cvičenie som vybrala tento obrázok:

Skúste povedať, aké myšlienky/asociácie vo vás vyvoláva. Aký príbeh by ste si k nemu porozprávali – a prečo práve ten? 🙂

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

5 názorov na “Sobota s intuíciou: môj osobný mrak”

  1. Akýkoľvek opis niečoho je pre mňa väčšinou nadľudský výkon 🙈. Niekedy neviem veľmi “preniesť” svoje pocity do slov, alebo v prvom momente tam ani žiadne pocity niesú😏.
    Po dĺĺĺhom vnímaní obrázka vyvoláva vo mne postupné uvoľňovanie strachov, posudzovaní, príkorí – vo forme padajúcich upršaných oblakov z pod dáždnika až pokiaľ nevyjde slnko, ktoré by znamenalo pochopenie, prijatie .

  2. Aj uprostred temnoty si svoje „nebíčko“ viem vyrobiť sama. Ale kým vnímam tú temnotu naokolo, dovtedy viem, že aj moje „nebíčko“ je len môj vlastný produkt – a tak že možno v svete neobstojí

    Urobila som si ho krásne a vytešujem sa ním. Ale… z nejakého dôvodu som si doňho vyrobila aj mrak. Tak už len nezačať sa zavdušňovať, že prečo tam je a čo otravuje. 😛 Mám, čo som chcela. Ale chcela som to skutočne? Alebo sa vo mne ozvalo niečo, čo potrebuje, aby som jeho „mrak“ rozpustila?

    A ako na to, keď všade naokolo prší? 😕

    1. Keď aj všade naokolo prší..čo na tom, neznamená to len chmury, má to i svoju oblačnú a svetlú stránku..pod dáždnik každý nevidí. Všetko pre niečo dobré je…prijímam.

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: