TURBO: Ako dostať svoj život na turbokoľaj

V kurze práve prebieha:

TURBO: bonus

Jednotlivé moduly:

Modul 1: Čo je moja predstava TURBO a kde ju dnes nedosahujem?Modul 2: Prečo dnes nie som na TURBO a čo ma od toho blokuje?Modul 3: Ako sa zbavím blokov, čo mi dnes neumožňujú ísť na TURBO?Modul 4: Ako z dnešného stavu prejdem na TURBO?Modul 5: Ako sa postarám, aby som už nevypadol z TURBOkoľaje nikdy viac?
Kurz TURBO je určený pre ľudí, ktorí si časť života už odžili a majú aj pocit relatívnej úspešnosti, ale akoby nejaká časť v nich zostávala nenaplnená – ako keby si nedokázali okolo seba zhmotniť život svojich snov.

Turborežim je pre mňa predstava optimálneho, ľahkého a zábavného napredovania a dosahovania výsledkov, ktoré robia náš život životahodným, kde my držíme kormidlo v rukách a Univerzum sa stará o to, aby boli naše plachty vždy pod optimálnym vetrom. Aby sa toto začalo diať, rieši kurz TURBO nasledovné oblasti:

  1. čo je moja predstava „turbo“ a kde ju dnes nedosahujem – pretože ak neviem, kam presne smerujem, ani jeden vietor neduje mojím smerom
  2. prečo dnes nie som na „turbo“ a čo ma od toho blokuje – lebo ak nerozhýbem svoje stuhnuté svalstvo, budem vždy držať kormidlo rovnako a budem vedieť využiť len jeden vietor zo všetkých možných
  3. ako sa zbavím blokov, čo mi dnes neumožňujú ísť na „turbo“ – pretože príkoria, čo potrebujem prekonávať, ak sa vnútorných blokov nezbavím, mi užierajú z energie, ktorú by som inak venoval svojim snom
  4. ako z dnešného stavu prejdem na „turbo“ a zažijem tak pocit úspechu a naplnenia
  5. ako sa postarám, aby som už nevypadol z turbokoľaje nikdy viac a nemusel robiť kompromisy ohľadne mojej radosti zo života.

Kurz TURBO prebiehal v januári 2022 na Facebooku ako čelindž, testovacia verzia, v uzavretej skupine Báječné baby na lietajúcich metlách.

Kurz má päť týždňov a každý týždeň sa venuje jednej z otázok. Prebieha formou on-line prednášok a stretnutí naživo. Formou videoprednášky dostanú účastníci návod, ako pracovať s danou oblasťou, a niekoľko cvičení na aktívny sebarozvoj. Na konci týždňa prebehne videostretnutie naživo, tzv. live-call, kde si vyjasníme otázky a prejdeme si výsledky individuálnej práce, aby sa vedeli účastníci inšpirovať aj medzi sebou navzájom.

Kurz môžete absolvovať buď v skupine vo vyhlásenom termíne, alebo individuálne – vtedy máte šancu pripojiť sa k live-callom budúcich skupín..

Videoprednášky sú veľmi priamočiare a sústreďujú sa len na podstatné; aby zvedavejším účastníkom však nechýbal kontext a vysvetlenia, dostávajú v cene kurzu aj e-knihu Návrat k sebe na TURBO v hodnote 60 €, v ktorej sú veci vysvetlené širšie a s ďalšími cvičeniami. S knižkou počas kurzu pracovať nepotrebujete, ale bude vaším verným sprievodcom a poradcom po skončení kurzu.

Okrem toho majú účastníci k dispozícii členské fórum kurzu, kde sa dajú riešiť individuálne otázky.

Všetci účastníci dostávajú svoje členské konto, ktoré im umožňuje prístup do materiálov a článkov kurzu, ako aj nahrávok live-callov. Kto sa nejakého live-callu nemôže zúčastniť osobne, môže si vo fóre projektu pozrieť záznam zo stretnutia, aby o nič neprišiel.

 

Prihláška do kurzu TURBO (individuálne absolvovanie)

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: