Mastermind

Vitajte na stránke Mastermindu. Mastermindy sú hodinové až dvojhodinové prednášky, cvičenia a diskusie na stanovenú tému, ktoré sa uskutočňujú každú druhú nedeľu v mesiaci s výnimkou letných prázdnin. Začínajú o 19:00 a prebiehajú on-line. Účastníci dostávajú po skončení brožúrku s obsahom Mastermindu.

O tom, ako taký Mastermind funguje, nájdete viac v tomto článku.

Zoznam prístupných Mastermindov používa signalizáciu z dopravy: do zelených sa možno prihlasovať, žlté sú tesne pred konaním a treba sa urýchlene prihlásiť, ale najmenej 5 dní vopred, a červené sú už nedostupné a možno si ich pozrieť len ako dokument.

Posledné Mastermindy:

Náš tieň a práca s ním

7 mýtov o ľudskom šťastí

Mastermindy 2023

12. 3. 2022: Náš tieň a práca s ním

O čom to bude: prečo sabotujeme sami seba; dve časti našej osobnosti; čo je „tieň“, ako vznikol a ako funguje; ako tieň obmedzuje náš život; ako identifikovať svoj vlastný tieň; ako tieňu čeliť a využiť ho na svoj rast.

Vedie: Sun Belangelo; Mastermind začína o 19:00 a trvá približne 90 minút

Cena: 10 €, v cene brožúrka s informáciami

Mastermindy 2022

16. 1. 2022: Ako si vyvážiť svoju energiu: o mužskej a ženskej energii v nás

O čom to bolo: Ako vyzerá naša energia, mužský a ženský aspekt energie človeka a ako fungujú, ako dochádza k „poraneniam“ našej energie a ako sa prejavujú, ako sa zachovať, keď sa nejaký poranený aspekt prejaví, a ako ho zneutralizovať. Pôvodný Mastermind 10/2021 s novým názvom.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

13. 2. 2022: Rôzne roviny ľudského vedomia a ako vyzerá ich zhmotňovanie

O čom to bolo: Ako funguje ľudské vnímanie a ako ovplyvňuje zhmotňovanie; ako sa sebavnímanie mení na rovinu vedomia, štyri roviny vedomia: Obeť, Kormidelník, Kanál a Silové pole, ako vyzerá zhmotňovanie v každej z týchto rovín, čo sú úskalia a ako im predísť. Zistíte, kde sa nachádzate vy, a dostanete zopár tipov, ako sa posunúť k ľahšiemu zhmotneniu svojich predstáv.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

13. 3. 2022: Ako zistím, čo znamenajú moje sny?

O čom to bolo: Čo sú naše sny a čo sa počas nich deje, bežné sny, lucídne sny a mimotelové zážitky, o snívačovi a snívajúcom, typy snov, jednotlivé štádiá snívania a ich význam a možnosti využitia, ako dosiahnuť, aby sme si sny pamätali, snová symbolika a snové znamenia, ako premeniť bežný sen na lucídny (bez nácviku).

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

10. 4. 2022: Ako dostávať správy „zhora“

O čom to bolo: S čím sa kontaktujeme, keď dostávame správy „zhora“? Channeling, automatické písanie a šamanské putovanie – ako fungujú a s čím potrebujeme rátať. Príprava na channeling. Prvá správa od našej duše. Ako funguje šamanské putovanie a pre aký typ správ ho môžeme využiť.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

18. 9. 2022: 7 mýtov o ľudskom šťastí

O čom to bolo: Prečo spôsob, akým nás naučili hľadať šťastie, nikdy nebude fungovať. Ako vyzerá pocit šťastia v našom živote a čo zaň zodpovedá. Čo má so šťastím do činenia naša myseľ; ako sa sami robíme nešťastnými; náš život v podmienke a jeho dopady na šťastie; naša „šťastná budúcnosť“ a prečo to nebude fungovať; ako sa hľadanie šťastia stáva hlavným dôvodom nášho nešťastia a ako z toho von.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

16. 10. 2022: Náš tieň a práca s ním

O čom to bolo: prečo sabotujeme sami seba; dve časti našej osobnosti; čo je „tieň“, ako vznikol a ako funguje; ako tieň riadi náš život; jazyk a techniky tieňa; 4 spôsoby, ako identifikovať svoj tieň; ako tieňu čeliť a využiť ho na svoj rast.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

22. 10. 2022: Autorské čítanie z kníh série Návrat k sebe: channeling a šamanské putovanie

O čom to bolo: Autorské čítanie z kníh Návrat k sebe cez channeling (kapitola 4) a Návrat k sebe cez šamanské putovanie (kapitola 2 s cvičením koherencie).

Viedla: Sun Belangelo

Mastermindy 2021

17. 10. 2021: Naša energia a úzke miesta na nej

O čom to bolo: Ako vyzerá naša energia, mužský a ženský aspekt energie človeka a ako fungujú, ako dochádza k „poraneniam“ našej energie a ako sa prejavujú, ako sa zachovať, keď sa nejaký poranený aspekt prejaví, a ako ho zneutralizovať.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

14. 11. 2021: Ako odstrániť samonastolené obmedzenia bez toho, aby sme ich poznali

O čom to bolo: Prečo sa nám niekedy nedarí dosiahnuť to, čo by sme chceli – vedomá a podvedomá myseľ a stavy, kedy spolu prestávajú komunikovať. Kineziologické testovanie toho, aká hlavná emócia nás obmedzuje v dosiahnutí toho, po čom túžime, a cvičenie na to, ako toto obmedzenie zneutralizovať.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

12. 12. 2021: Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať

O čom to bolo: Triky úspešného zhmotňovania: Vibračné vyladenie a naša prítomnosť. Ako si naformulovať cieľ, aby sme sa na ceste za ním nesabotovali. Kam sa potrebujeme posunúť, aby sme svoj cieľ dosiahli. Ako postupovať aj vtedy, keď sú okolnosti zdanlivo proti nám, a ako sa udržať v motivácii, aj keď je to do kopca, proti vetru a výsledok vyzerá byť neistý.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: