Mastermind

Vitajte na stránke Mastermindu. Mastermindy sú hodinové až dvojhodinové prednášky, cvičenia a diskusie na stanovenú tému, ktoré sa uskutočňujú každú druhú nedeľu v mesiaci s výnimkou letných prázdnin. Začínajú o 19:00 a prebiehajú on-line. Účastníci dostávajú po skončení brožúrku s obsahom Mastermindu.

O tom, ako taký Mastermind funguje, nájdete viac v tomto článku.

Bežiace Mastermindy:

Mastermindy 2022

13. 2. 2022: Rôzne roviny ľudského vedomia a ako vyzerá ich zhmotňovanie

O čom to bude: Ako funguje ľudské vnímanie a ako ovplyvňuje zhmotňovanie; ako sa sebavnímanie mení na rovinu vedomia, štyri roviny vedomia: Obeť, Kormidelník, Kanál a Silové pole, ako vyzerá zhmotňovanie v každej z týchto rovín, čo sú úskalia a ako im predísť. Zistíte, kde sa nachádzate vy, a dostanete zopár tipov, ako sa posunúť k ľahšiemu zhmotneniu svojich predstáv.

Vedie: Sun Belangelo
Brožúrka PDF 10€ (prístupná deň po Masterminde)

Prihláška:

 

13. 3. 2022: Ako zistím, čo znamenajú moje sny?

O čom to bude: Čo sú naše sny a čo sa počas nich deje, bežné sny, lucídne sny a mimotelové zážitky, o snívačovi a snívajúcom, typy snov, jednotlivé štádiá snívania a ich význam a možnosti využitia, ako dosiahnuť, aby sme si sny pamätali, snová symbolika a snové znamenia, ako premeniť bežný sen na lucídny (bez nácviku).

Vedie: Sun Belangelo
Brožúrka PDF 10€ (prístupná deň po Masterminde)

Prihláška:

16. 1. 2022: Ako si vyvážiť svoju energiu: o mužskej a ženskej energii v nás
(!!! pôvodný MM 10/2021 pod novým názvom !!!)

O čom to bude: Ako vyzerá naša energia, mužský a ženský aspekt energie človeka a ako fungujú, ako dochádza k „poraneniam“ našej energie a ako sa prejavujú, ako sa zachovať, keď sa nejaký poranený aspekt prejaví, a ako ho zneutralizovať.

Účastníci októbrového Mastermindu budú mať voľný prístup k tejto aktivite s pôvodnými prístupovými údajmi. 🙂

Vedie: Sun Belangelo
Brožúrka PDF 10€ (prístupná deň po Masterminde)

Mastermindy 2021

17. 10. 2021: Naša energia a úzke miesta na nej

O čom to bolo: Ako vyzerá naša energia, mužský a ženský aspekt energie človeka a ako fungujú, ako dochádza k „poraneniam“ našej energie a ako sa prejavujú, ako sa zachovať, keď sa nejaký poranený aspekt prejaví, a ako ho zneutralizovať.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

14. 11. 2021: Ako odstrániť samonastolené obmedzenia bez toho, aby sme ich poznali

O čom to bolo: Prečo sa nám niekedy nedarí dosiahnuť to, čo by sme chceli – vedomá a podvedomá myseľ a stavy, kedy spolu prestávajú komunikovať. Kineziologické testovanie toho, aká hlavná emócia nás obmedzuje v dosiahnutí toho, po čom túžime, a cvičenie na to, ako toto obmedzenie zneutralizovať.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

12. 12. 2021: Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať

O čom to bolo: Triky úspešného zhmotňovania: Vibračné vyladenie a naša prítomnosť. Ako si naformulovať cieľ, aby sme sa na ceste za ním nesabotovali. Kam sa potrebujeme posunúť, aby sme svoj cieľ dosiahli. Ako postupovať aj vtedy, keď sú okolnosti zdanlivo proti nám, a ako sa udržať v motivácii, aj keď je to do kopca, proti vetru a výsledok vyzerá byť neistý.

Viedla: Sun Belangelo

Brožúrka 10€

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: