Mastermind

Vitajte na stránke Mastermindu. Mastermindy sú hodinové až dvojhodinové prednášky, cvičenia a diskusie na stanovenú tému, ktoré sa uskutočňujú každú druhú nedeľu v mesiaci s výnimkou letných prázdnin. Začínajú o 19:00 a prebiehajú on-line. Účastníci dostávajú po skončení brožúrku s obsahom Mastermindu.

O tom, ako taký Mastermind funguje, nájdete viac v tomto článku.

Bežiace Mastermindy:

Plánované Mastermindy 2021

17. 10. 2021: Naša energia a úzke miesta na nej

O čom to bude: Ako vyzerá naša energia, mužský a ženský aspekt energie človeka a ako fungujú, ako dochádza k „poraneniam“ našej energie a ako sa prejavujú, ako sa zachovať, keď sa nejaký poranený aspekt prejaví, a ako ho zneutralizovať.

Vedie: Sun Belangelo

Brožúrka PDF 10€ (prístupná deň po Masterminde)

Prihláška:

14. 11. 2021: Ako odstrániť samonastolené obmedzenia bez toho, aby sme ich poznali

O čom to bude: Prečo sa nám niekedy nedarí dosiahnuť to, čo by sme chceli – vedomá a podvedomá myseľ a stavy, kedy spolu prestávajú komunikovať. Kineziologické testovanie toho, aká hlavná emócia nás obmedzuje v dosiahnutí toho, po čom túžime, a cvičenie na to, ako toto obmedzenie zneutralizovať.

Vedie: Sun Belangelo

Brožúrka PDF 10€ (prístupná deň po Masterminde)

Prihláška:

12. 12. 2021: Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať

O čom to bude: Triky úspešného zhmotňovania: Vibračné vyladenie a naša prítomnosť. Ako si naformulovať cieľ, aby sme sa na ceste za ním nesabotovali. Kam sa potrebujeme posunúť, aby sme svoj cieľ dosiahli. Ako postupovať aj vtedy, keď sú okolnosti zdanlivo proti nám, a ako sa udržať v motivácii, aj keď je to do kopca, proti vetru a výsledok vyzerá byť neistý.

Vedie: Sun Belangelo
Brožúrka PDF 10€ (prístupná deň po Masterminde)

Prihláška:

 

 

 

%d blogerom sa páči toto: