Návrat k sebe… cez channeling

Ak máte pocit, že sa chcete napojiť na Univerzum a jeho múdrosť – či už v podobe Boha, anjelov, spirituálnych učiteľov alebo duší – tu nájdete nielen návod a cvičenia, ako na to, ale aj vysvetlenie, prečo to funguje, čo od toho môžete očakávať a čo už nie, na čo si dať pozor a ako vyťažiť maximum z múdrosti Univerza pre vlastný život a osobný rast.

© Sun Belangelo a Santiguada Belangelo: Návrat k sebe cez channeling. Ako sa napojiť na Boha, anjelov, spirituálne bytosti a duše a dostať od nich usmernenie, 2022

Foto na obálke: willsantt cez Pexels

ISBN 978-80-974177-4-1

Predslov

Ako používať túto knihu

1. Channeling ako technika komunikácie s vyššou múdrosťou
Energetické čo, prosím?! – Channeling pre neezoterika – Mimohmotný „zvyšok z nás“ – Channeling ako vibračný stav – Prečo vás učíme channelovať? – Channelovať sa učíte channelovaním – Ako vlastne channeling funguje? – Vedomé formy channelingu – Nevedomý channeling – Koľko ľudí, toľko štýlov channelingu – Keď tu zhora zadunel hromový hlas… – A s kým presne sa pri channelingu kontaktujeme?

2. Príprava na channeling
Vedomie, podvedomie, nevedomie – Mužský a ženský aspekt našej energie – Uvoľňujeme si zablokovaný príjem informácií – Zmierňujeme obavy a predsudky a vyvažujeme srdce a rozum – Ideme do „tichého miesta našej duše“

3. Náš prvý channeling
Robte to napríklad s hudbou – Náš prvý channeling – Po channelingu sa uzemnite – Čo môže nastať pri prvom pokuse o channeling?

4. Ako viem, s kým hovorím?
My a oni – Zákernosť pocitu oddelenosti a deliaceho vnímania – Jedna energia, mnoho spôsobov rozprávania? – Strach – Ktorý typ obmedzujúcich presvedčení nosíte? – Absolútna otvorenosť – Ako vybabrať s obmedzujúcimi presvedčeniami – Dodatočné signály pohody pre nedôverčivý mozog – No dobre… ale s kým presne hovorím?

5. Ako viem, že moje informácie sú pravdivé a reálne?
Nakoľko dôveryhodné sú moje „správy zhora“? – Škála ľudských vibračných stavov vedomia – Kontakt z mysle a kontakt zo srdca – Otvorenosť ako základná podmienka

6. Čo urobíme s informáciami z channelingu?
Channeling ako zlatá baňa alebo spoločenská zábava – Channeling ako moja podobizeň v masívnom zlatom ráme – Channeling ako produkt – Channeling ako návrat k sebe – Takže čo teda urobíme s tými informáciami z channelingu?

7. Najčastejšie problémy pri channelingu
Najčastejšie bloky pri channelingu a ako na ne – Na čo si treba dávať pozor? – Pomoooc, démoni! – A nevymýšľam si to ja všetko? – Čo keď nepočujem? – Čo keď stratím napojenie? – Zvláštne prejavy pri channelingu – Prečo je dôležité čítať si svoje zápisky nahlas? – Bojím sa, že sa dozviem niečo, čo nechcem počuť. Čo s tým? – Ako to, že môj channeling je tak odlišný od tvojho channelingu? – Je možné, že každý si vysvetlí význam jedného channelingu inak? – Čo keď nerozumiem vlastnej channelovanej správe? – Takže môže byť, že mi význam správy doťukne neskôr? – Prečo sú správy, ktoré dostávam, také efemérne, zahmlené a nekonkrétne? – Je možné pomocou channelingu komunikovať s dušami iných ľudí alebo zvierat? – Pomôže mi channeling nájsť moje poslanie, zmysel môjho života?

8. Channeling je štýl života
Tá najdôležitejšia vec na svete – Channeling ako rýchle odpovede áno/nie – Channeling na zásadné zorientovanie sa – Channeling a riešenie problémov – Channelovanie a špecifické situácie: riešenie sporov a vzťahov; rozhovory so zosnulými; rozhovory so zvieratami; kontakt s mimozemšťanmi; vakcinácia, chemoterapia a iné zásahy do organizmu – Denný kontakt – Keď sa veci odrazu začínajú skladať do veľkého obrazu

Objednávka prístupu k Návrat k sebe cez channeling

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: