Návrat k sebe na TURBO

Ako dostanem svoj život na turbokoľaj?

Každý v živote mávame obdobia, kedy sa nám náš doterajší život prejedol, radi by sme ho zmenili alebo obohatili, lenže nevieme presne, ako!

Ak sa chceme pohnúť vpred, potrebujeme si urobiť predstavu, kam sa chceme dostať, potrebujeme sa odhodlať konať po novom a potrebujeme si zabezpečiť zdroje, ktoré nám nedovolia vzdať to na polceste.

A presne o tom je knižka Návrat k sebe na TURBO. Začínala v januári 2022 ako 5-dňová čelindž na Facebooku a bola venovaná predovšetkým ženám, ktoré už prvú časť svojho života majú za sebou, dopracovali sa k istým úspechom a odrazu ich pochytí podozrenie, že v živote predsa musí byť aj niečo viac…

© Sun Belangelo: Návrat k sebe na TURBO, Ako dostať svoj život na turbokoľaj a vyladiť sa na poslanie svojej duše, 2022

Foto na obálke: Pixabay

ISBN

Predslov

Ako používať túto knižku

1. Kde dnes nie som na “turbo” a chcel(a) by som byť
Čo znamená „turbo“? – Šťastný ako blcha… alebo kedy pofrčíme na turbo? – Naša verzia Raja na Zemi – Potrebujete spoznať aj svoje „prečo“ – Myšlienky sa stávajú vecami – A kde je vaša štartovacia čiara? – Keď to vieme, prečo dnes už dávno nežijeme TURBO? – Semiačko – Otáča sa vaše koleso? – Cvičenie: Čo je váš úmysel pre najbližší rok vášho života?

2. Čo ma dnes blokuje od “turbo”
Rôzne duše v našej hrudi a sebasabotáž – Naše vnútorné nastavenie (mindset) – Zhmotňovacia slučka hovorí, aký svet si zhmotníme – Výhovorky v našej hlave – Stropy a dná – Čo sú vaše obmedzujúce presvedčenia? – Ciele, ktoré tu nie sú len pre nás

3. Ako sa našich blokov zbaviť

4. Ako z normálu prejsť na “turbo”

5. Ako si udržať “turbo” a nevypadnúť z neho

 

 

 

%d blogerom sa páči toto: