Úvahy

Ako sa rodí osobná sila

()

„Vyššia frekvencia sa rovná vyššiemu nadhľadu, širšiemu uhlu pohľadu a väčšej schopnosti vnímať viac zo Všetkého-čo-je a zo všetkého, čo si ty. A viac vecí sa stáva pravdepodobnejšími, že ich zažiješ.“ — Bashar cez Darryla Anku

Vyššia frekvencia, vyššie vibračné pásmo vždy znamená, že sme sa zbavili niektorých našich obmedzujúcich presvedčení a že naša energia je menej „hutná“, teda plyne ľahšie a slobodnejšie. Z tejto novej úrovne dokážeme potom neskreslenejšie vnímať svet okolo nás. Kým sa nachádzame v pozícii Obete, ktorej sa život „tak nejak“ deje, premietame do prostredia všetky naše strachy a krivdy a tie nám zacláňajú všetko to dobré a príjemné. Keď niektoré z obmedzujúcich presvedčení hodíme cez palubu, odrazu prestanú zacláňať a do nášho zorného poľa sa dostávajú už nielen tie príkoria, ale aj šance a príležitosti a možnosti a radosť! A keď niečo vidíme, dokážeme si ľahšie predstaviť, že to patrí aj nám – a tak skôr za tým pôjdeme. Niekedy neuspejeme, inokedy uspejeme – a prelomia sa ďalšie a ďalšie samonastolené obmedzenia a uvidíme viac nových možností… a naša vibrácia vzrastie.

Je to začarovaný kruh – tento, našťastie, v náš prospech. 🙂 A začína jediným krokom – prelomiť svoje prvé obmedzujúce presvedčenie. Puknúť okolo seba škrupinku biedy a neúspechu, nech sa k nám dostane aspoň trochu svetla a ukáže nám smer, ktorým sa pobrať.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: