Cvičenia

Čomu venujete svoju energiu?

()

„Využívajte svoju energiu rozumne a nevrážajte ju do vecí, ktoré negatívne ovplyvňujú váš život.“ — All 1 son

Sadnite si a napíšte si zoznam vecí, čo vás dráždia, rozčuľujú, desia alebo vo vás vyvolávajú smútok či úzkosť. Všetky tieto veci negatívne ovplyvňujú váš život – a tým, že im venujete pozornosť, že si ich všímate, dodávate im energiu, aby vo vašom svete pretrvávali a ešte sa v ňom aj rozťahovali.

Za každou z týchto vecí sa pravdepodobne skrýva nejaká kombinácia reality a vášho očakávania. Skúste sa na tú realitu pozrieť buď bez očakávania, s upraveným očakávaním alebo miesto negatívneho pocitu v nej nájdite niečo, z čoho by ste sa mohli tešiť.

Napríklad sa vám niekto páči, ale on(a) o vás nejaví záujem. Môžete z toho byť deprimovaní, alebo sa môžete začať tešiť z toho, že aj takí ľudia ešte behajú po svete a keď ste našli jedného, nájdete aj iného… Hlavne nezačnite hľadať negativitu na osobe, čo o vás nestojí – tým by ste len posilnili negativitu, ktorú vám už spôsobilo to, že o vás nestojí!

Kľúč k šťastiu máme v svojej hlave a volá sa „iný uhol pohľadu“. 🙂

Ak chcete, napíšte, na čo sa vám podarilo preinterpretovať niektoré negatívne situácie.

Dňa 12. 11. 2023 začína nový kurz Ako si zhmotniť sen. Kurz prebieha on-line a trvá päť týždňov, takže skončí ešte pred Vianocami. Pokiaľ vás téma zhmotňovania zaujíma a chcete svoje zhmotňovanie dostať na novú úroveň, prihláste sa! Cenu si môžete zvoliť podľa svojich aktuálnych možností a dôvery vo mňa. 😉

Súčasťou kurzu je aj knižka Ako si zhmotniť sen a prístup k starším (zo záznamu) aj budúcim zhmotňovacím bootcampom.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: