Cvičenia

Preprogramovávame sa na úspech

()

Napíšte si na zrkadlo alebo na papier vedľa počítačovej/televíznej obrazovky nasledovné štyri afirmácie:

  • Som rodený bojovník. (A áno, ste – inak by ste sa neboli životom prebojovali až k dnešnému dňu. Len si spomeňte na všetky tie krušné chvíle, čo už sú za vami a nedostali vás! Ste bojovník.)
  • Zvládnem to. (A áno, zvládnete to, ak sa prestanete uchádzať o známky za eleganciu či umelecký dojem! Ide o výsledok a nie o to, s nakoľko odretými ušami ho dosiahnete. Ak vytrváte, dokážete čokoľvek, čo si zaumienite. Ak nevyjde jedna cesta, nájdete si novú. Ak je cieľ príliš veľký, rozdelíte ho na menšie a budete ich dosahovať tak, ako vám podmienky umožnia. Ak neprestanete, budete sa k nemu blížiť a nakoniec vás nič nezastaví. A ak chcete byť modelka a nos máte ako skoba, tak si vytvoríte kategóriu „o najskobovitejší nos na svete“ a budete súťažiť v nej 😉 .)
  • Som víťaz. (Pretože ste. Jediné, čo vám v tom môže zabrániť, je nevhodný spôsob, ako si definujete „víťazstvo“. Ale viete, čo? Víťazstvo je len vaša interpretácia a nad svojimi interpretáciami máte absolútnu kontrolu.)
  • Dnes je môj deň. (Pretože je; nijaký iný deň nemôže byť váš, len ten dnešok. Takže aj keď je možno nepríjemný, pozrite sa, ako sa z dneška viete o kúsok priblížiť k svojmu cieľu. A ak neviete, tak sa pozrite, čo by ste mohli upraviť na nastavení zajtrajšku, aby ste sa mohli o kúsok priblížiť k svojmu cieľu.)

Zakaždým si ich prečítajte. Pamätajte – doterajšie presvedčenia sa vytvorili častým opakovaním. Zajtrajšie presvedčenia sa vytvoria, keď si budete dnes opakovať tieto afirmácie a budete im aj veriť – teda dokážete si zdôvodniť, prečo by mohli byť pravdou.

Vaša realita bude zajtra vyzerať tak, ako si ju dnes v myšlienkach naprogramujete.

Dňa 12. 11. 2023 začína nový kurz Ako si zhmotniť sen. Kurz prebieha on-line a trvá päť týždňov, takže skončí ešte pred Vianocami. Pokiaľ vás téma zhmotňovania zaujíma a chcete svoje zhmotňovanie dostať na novú úroveň, prihláste sa! Cenu si môžete zvoliť podľa svojich aktuálnych možností a dôvery vo mňa. 😉

Súčasťou kurzu je aj knižka Ako si zhmotniť sen a prístup k starším (zo záznamu) aj budúcim zhmotňovacím bootcampom.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: