Q&A: dnes Naše priania

()

Na dnešok vyberám citát z knižky, ktorú práve čítam, a hodne dlho som nad ním musela špekulovať, než som si ho dokázala nejako „začleniť“:

Čo by si chcel, keby si nemusel byť nešťastný, ak to nedostaneš?

Ako tejto otázke rozumiete? Prečo je pri zhmotňovaní absolútne dôležitá? Potešia ma vaše názory…

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

5 názorov na “Q&A: dnes Naše priania”

 1. Po niekoľkých desiatkach prečítaní 🙈 😂 mi to príde ako : Keď si niečo želáš, nebuď “smutný” keď TO príde v inej forme ako si si predstavoval .

  1. Hej, keď nenástojíme na tom, že to má vyzerať pruhovane a prúžky majú prebiehať zľava doprava, nebude to o nič horšie, keď budú prúžky bodkované a budú prebiehať presne opačne.

   Toto jepri zhmotňovaní jedna zásadná chyba – my si chceme zhmotniť pocit, ale tlačíme na Univerzum, aby nám zhmotnilo konkrétny obraz. 🙂

 2. Neviem sa rozhodnut medzi ‘nic’ a ‘cokolvek’.
  Ak nebudem nestastna ak to nedostanem – t.j. uz teraz to nemam a som stastna – tak je to ‘nic’.
  No zaroven mozem tym padom chciet cokolvek – lebo ked uz som aj tak stastna, je to bez tlaku obavy, ze to nedostanem – a to znie ako ta oukej vychodiskova pozicia.

  Zaroven rozmyslat nad tym bol podobny bolehlav ako divat sa na tu animovanu ilustraciu baletky, ktoru viete zrakom nechat rotovat do oboch stran a viete to menit.

  1. Presne. To „bez tlaku“, to je dôležité. Miesto úporného kŕčovania sa nechať veci diať sa ich prirodzeným tempom. Práve dnes som čítala tento obraz: sadíš semiačka a potom sa tak derieš dopredu, že poskáčeš po tých, čo už začali klíčiť, a dolámeš ich. 🙂

 3. Ja som to vzala ako že „cesta je aspoň tak dôležitá ako cieľ“ – teda že niekedy stačí cítiť sa absolútne blažene na ceste za cieľom a ten cieľ už potom nie je až taký dôležitý a ak umriem meter-a-pol pred ním, aspoň som mala špás. 🙂 (Ale mozgové závity sa mi pri tom uvažovaní poriadne zavarili. 😛 )

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: