Škorpión robí škorpióna

()

Toto rozprával Darryl Anka o tom, keď channeluje svojich E’sassani:

“Ja len dostávam pocit o tom, ako sa cítia, a povedal by som, že najväčší rozdiel medzi tým, čo my ako ľudia denne zažívame a čo zažívajú oni spočíva v tom, že oni nemajú ani tieň pochybnosti o tom, čo hovoria. Ich úroveň presvedčenia je OBROVSKÁ a to vytvára hlboký rozdiel v mojej energii a prenáša sa na mňa spôsobom, ktorý mi umožňuje veľmi silne využívať informácie v mojom živote tak, aby som dostal reakciu a výsledok, ktorý on (=Bashar) hovorí, že dostaneš, ak aplikuješ informácie s takýmto stupňom fokusu.“

To som našla predvčerom (=november 2023). A okamžite som si spomenula na zážitok z apríla 2023, kedy sa mi Azrael snažil vysvetliť, ako fungujú energie:

Vysvetlil, že mám zlé vnímanie ich, menovite Gabriela. Že som ho spočiatku vnímala ako človeka a preto mi to vnímanie ostalo, aj keď dnes už chápem, že človek nie je – ale môj obraz o ňom je ľudský. Že sa nemám obávať, že Gabrielovi je niečo ľúto a trápi sa. Netrápi sa. Nie je človek a tak nemôže robiť chyby – nemá možnosť vyberať si z rôznych reakcií. Doslova povedal: „Gabriel nerobí chyby; Gabriel robí Gabriela.“

Vtedy som pochopila, že budem potrebovať prerátať celé svoje vnímanie mimofyzickej reality a jej pôsobenia. Žiadne personalizácie. Žiadne osobnosti. Len energia, ktorá je istého typu a tak v každom okamihu urobí to, čo energia toho typu v danom okamihu robieva. Bez pochybnosti, bez zvažovania. Ak mojká, tak pomojká; ak kope, tak kopne. 🙂 Gabriel robí Gabriela, Azrael robí Azraela, Michael robí Michaela. To len ľudia sa tvária; energie.

A to mi pripomína zas jeden starý vtip, kedy sa škorpión chcel dostať na druhú stranu jazera a požiadal žabu, aby ho vzala na chrbát a preplávala s ním. Žaba sa bála, že ju poštípe, ale dušoval sa, že nie… A potom boli v strede jazera a škorpión žabu poštípal.

„Prečo si to urobil?“ spýtala sa žaba. „Teraz tu zahynieme obaja!“

A škorpión odpovedal: „Nemohol som inak – mám to v povahe.“

🙂 Proste aj ten škorpión len robil škorpióna.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: