Cvičenia

Sobota s intuíciou: Mračná

()

Povedzte, aké myšlienky a emócie vo vás vyvoláva nasledovný obrázok:

S ktorou oblasťou vášho života sa vám to spája? Čo vo vašom živote vám pripomína?

 

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

7 názorov na “Sobota s intuíciou: Mračná”

 1. Myšlenky na déšť, který zalije zahradu, přírodu a bouřku při které se mi dobře usíná a po které je vzduch čistší a lépe se mi dýchá. V nitru asi nějaké chmurné myšlenky, pobývání v negativitě kdy nevidím začátek očistného procesu. Naštěstí to teď není aktuální.

 2. Krása a dokonalosť. Veľkolepé dielo živlov. Búrlivo vyzerajúce mračná z jemnučkej pary a pokojná hladina masy vody, mi pripomínajú, že nič nie je také hrozné ako vyzerá. Maják na móle je viditeľný/dostupný pre prichádzajúcich z mora, zo vzduchu aj zo zeme.

  Z môjho života by som to prirovnala k svojmu postoju v stresovej situácii.

  1. Strach, obavy čo príde ak to príde – pocity, ktoré prichádzali s momentálnou situáciou, ale už sa to začína meniť na pokojný prístav☀️, aj keď sa ešte niekedy tie mraky “ snažia vystrkovať rožky”.

 3. U mňa sa to spája s rýchlou „akciou“ a výbuchom, keď už nemám iné riešenie, tak zahrmim ale ako rychlo som zahrmela tak rychlo sa uvoľní energia a potom som v klude. 😊 Takže maják prežije aj najhoršie

 4. To, čo hore vyzerá tak hrozivo, ako odraz vo vode pôsobí pokojne… Tým, že sa voda hýbe a stále mení, nedovoľuje nám vidieť „hrozbu“ v plnej detailnosti. A my stojíme na pomedzí medzi pokojným a hrozivým a tvárime sa, že je všetko v pohode…

  Kam sa pozrieš, taký obraz dostaneš, hoci realita sa tým nemení. 😕 Je otázka, kam sa pozerať. Či na to, čonás upokojuje, alebo na to, čo nám hrozí? Väčšiu pohodu asi máme s pohľadom upretým do vody… ale mraky tým ešte nezmiznú.

  Ale možno len vidíme ohrozenie v niečom, čo nám je nové a cudzie a nezvyklé. Možno jediné ohrozenie je v našej hlave.

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: