Vízia a poslanie

()

Otázka: „Musí byť moja vízia totožná s mojím poslaním?“

Odpoveď: Áno i nie. 🙂

Naše poslanie na tomto svete, to, prečo Univerzu stojí za to, aby nás aj naďalej „dýchalo“, je byť čo najviac sebou samými – rozvinúť naše talenty a náš potenciál v maximálnej možnej miere, aby Univerzum zistilo, ako tieto talenty a tento potenciál dokážu upravovať a meniť prostredie, v ktorom sú zasadené. Na to nás má – aby sme uplatnili všetko zo seba a Univerzum aby videlo, čo ide dobre a čo nie až tak a akú novú kombináciu talentov a potenciálu potrebuje vyskúšať.

No a aby sme vedeli, nakoľko jedno i druhé rozvíjame, máme niečo ako „pocitový kompas“ – teda naše nadšenie. Nakoľko nadšene a dobre sa cítime vo vlastnej koži a živote?

Ak naplno, tak napĺňame svoje poslanie a Univerzum nás bude dýchať aj zajtra 🙂 – vnášame do situácií určitú vibráciu a bez nej by tie situácie skolabovali. Keďže však frčia, Univerzum má záujem, aby sme tam tú našeu vibráciu dodávali aj naďalej.

A teraz k osobnej vízii. Ak sa cítime v pohode so sebou a životom, môžeme tú pohodu prejavovať rôznymi spôsobmi. Niekoho bude baviť robiť s inými (a pre iných), iného bude baviť učiť sa a učiť iných, ešte ďalšieho bude baviť učiť sa a predávať to iným, ďalšieho bude baviť lietať ku hviezdam a venovať sa veeeeľmi vzdialenej budúcnosti. Všetko toto sú absolútne legitímne vyjadrenia nášho poslania.

Čiže osobná vízia je forma, akou svoje poslanie poskytujeme svetu. A pretože v tom je to poslanie, potrebuje nás tiež baviť a spôsobovať, že sa cítime dobre vo vlastnej koži i živote – a to už po ceste za svojou víziu!

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: