Novinky

Mastermind otvorený odteraz pre verejnosť

()

Od októbra prechádzam na novú formu organizovania nášho obvyklého Mastermindu – otváram ho pre verejnosť.

Čo je Mastermind?

Mastermind [číta sa mástermájnd] je podujatie, v ktorom sme sa so skupinou absolventov učili a rozoberali nové témy. Vznikol ako pokračovanie zhmotňovacieho boot-campu, ktorý bol len pre účastníkov kurzu Ako si zhmotniť sen, ale neskôr sa chceli k nemu pridať aj absolventi z kurzov Rok pre seba a Krok vpred. Urobili sme to – a vznikol Mastemind, stretnutie na Zoome, obvykle niečo vyše hodiny.

Doterajšie Mastermindy vyzerali tak, že ja som mala nejakú tému, prípadne s témou prišiel niektorý iný účastník a boli témy dve. Neskôr som začala pridávať aj „anglickú“ časť pre tých, čo po anglicky rozumejú – premietala som im časti prednášok, kde som sa zúčastnila a kde odozneli zaujímavé veci. Tým sme si všetci rozširovali rozhľad.

Po „prednáškovej“ časti potom boli skupinové diskusie na danú tému alebo na témy, ktoré priniesli účastníci.

Zmeny

Nový Mastermind už nebude stavať na tom, že máme nejaký spoločný základ a spoločné vnímanie vecí. Tým sa môže otvoriť pre verejnosť. Mastermind sa vždy bude venovať jednej téme. K tejto téme bude aj diskusia.

Jednotlivé stretnutia budú tentokrát platené. Kto sa stretnutia nebude môcť z nejakého dôvodu zúčastniť, bude mať možnosť pozrieť si ho ešte 48 hodín po skončení a všetci účastníci Mastermindu dostanú súbor s prepisom textu prednášky.

Dve formy účasti

Mastermind bude mať svoje „ročníky“. Stretnutia budú každú druhú nedeľu v mesiaci (s výnimkou júla a augusta, kedy Mastermind „pôjde na prázdniny“ 😉 ). Témy a termíny budú vopred vypísané, aby si záujemci vedeli povedať, či sa chcú zúčastniť len vybraných stretnutí, alebo si chcú predplatiť celoročnú účasť.

Cena jedného stretnutia bude 10 €. Cena celoročného predplatného (= 10 stretnutí) bude 85 €.

Každý, kto si objedná Mastermind, dostane svoje užívateľské konto na Belangelo. Celoroční predplatitelia budú mať po celý čas prístup k všetkým záznamom zo stretnutí. Tí, ktorí si predplatia len konkrétne stretnutie, budú mať konto platné týždeň pred stretnutím (aby dostali potrebné informácie, link na stretnutie a prípadné prípravné materiály), a potom týždeň po stretnutí, aby mali prístup k záznamu zo stretnutia a mohli diskutovať medzi sebou ešte aj po skončení Mastermindu.

Mastermind 2021

V tomto roku toho veľa už neurobíme, preto nebudeme mať súborné predplatné, ale len 3 stretnutia (pričom prvé je o týždeň posunuté, aby sa dalo ešte prihlásiť):

Október 2021
dátum: 17.10.2021
o 19:00
cena 10€
téma: Naša energia a úzke miesta na nej
Ako vyzerá naša energia, mužský a ženský aspekt energie človeka a ako fungujú, ako dochádza k „poraneniam“ našej energie a ako sa prejavujú, ako sa zachovať, keď sa nejaký poranený aspekt prejaví, a ako ho zneutralizovať.
November 2021
dátum: 14.11.2021
o 19:00
cena 10€
téma: Ako odstrániť samonastolené obmedzenia bez toho, aby sme ich poznali
Prečo sa nám niekedy nedarí dosiahnuť to, čo by sme chceli – vedomá a podvedomá myseľ a stavy, kedy spolu prestávajú komunikovať. Kineziologické testovanie toho, aká hlavná emócia nás obmedzuje v dosiahnutí toho, po čom túžime, a cvičenie na to, ako toto obmedzenie zneutralizovať.
December 2021
dátum: 12.12.2021
o 19:00
cena 10€
téma: Základy zhmotňovania: ako dostať do života to, čo tam chceme mať
Triky úspešného zhmotňovania: Vibračné vyladenie a naša prítomnosť. Ako si naformulovať cieľ, aby sme sa na ceste za ním nesabotovali. Kam sa potrebujeme posunúť, aby sme svoj cieľ dosiahli. Ako postupovať aj vtedy, keď sú okolnosti zdanlivo proti nám, a ako sa udržať v motivácii, aj keď je to do kopca, proti vetru a výsledok vyzerá byť neistý.

Ako sa zúčastním Mastermindu?

Vyplňte nasledovnú prihlášku a vyznačte, o ktorý Mastermind máte záujem:

Keď ju dostanem, spätne sa vám ozvem s ďalšími inštrukciami.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: