Novinky

Nový kurz: zhmotňovanie

()

Máte nejaké prianie či predstavu, ktorú by ste chceli do života dostať, a buď neviete, ako na to, alebo ste sa do toho pustili s veľkým nadšením, ale už sa vám chvíľku nedarí  a prešľapujete na mieste? Potom vás pozývam do on-line kurzu Ako si zhmotniť sen, ktorý bude prebiehať v období  medzi 9. septembrom a 30. decembrom 2020 na www.belangelo.sk

V kurze (ktorému hovorím „projekt“ či „interaktívna knižka“) sa pozrieme na to, čo všetko máme pri zhmotňovaní k dispozícii a ako zhmotňovať bez toho, aby to bolo večne do kopca a proti vetru!

Čo to bude?

Ja som taký ten pragmatik, čo miluje svoje „debničky s nástrojmi“  😉 , takže projekt je tým ovplyvnený. Obsahuje 9 kapitol (z toho len 1 „teoretickú“), vyše 60 praktických cvičení a vedených meditácií a keď ním prejdete, budete celkom presne vedieť, kam idete, ako sa tam môžete dostať a čo potrebujete robiť, aby ste každým krokom napredovali a netrieštili zbytočne svoju energiu.

Projekt budú sprevádzať verejne prístupné články a motivačné citáty medzi jednotlivými lekciami, pre ktoré už v projekte nebolo miesto, ale venujú sa zhmotňovaniu. Budú vám pomáhať mentálne sa udržať v téme. Tým vás mienim celkom „preprogramovať“ na úspešné zhmotňovanie. 🙂

Na záver sú navyše pripravené ďalšie dva mocné zhmotňovacie nástroje, ktoré vám pomôžu nepoľaviť a ísť za svojím snom aj po skončení kurzu. (Jeden z nich využívam denne aj ja a som ním nadšená, pretože po druhom dni začal prinášať ohromujúce výsledky 😉 )

Ako sa prihlásiť?

Ak sa chcete k projektu pripojiť, prihláste sa do 12. 9. 2020, pretože od tohto dňa budú články projektu prístupné už len prihláseným účastníkom.

Ak sa prihlásite neskôr, budete už postupovať viac-menej vlastným tempom s tým, že neviem, či sa vám podarí skupinu dobehnúť – ale nie je to veľký problém, keďže  projekt má formu knižky a dá sa čítať ako taká; iba diskusie vám môžu unikať, ak budú ostatní pár krokov pred vami.

Cena kurzu je 45 €. Súčasťou kurzu je aj členstvo v Kruhu Svetla, vnútornej diskusno-poradno-vzdelávacej skupine pri stránke Belangelo.

Obsah si pozrieť a prihlásiť sa môžete tu

A ako to bude prebiehať?

Už som spomenula, že projekt je písaný ako knižka, kde každá téma má svoju vlastnú kapitolu a tá je rozdelená na časti. Každá časť bude samostatná „lekcia“ – podľa dĺžky textu a počtu cvičení bude na absolvovanie jednotlivých lekcií 1-3 dni času. Každú časť máte možnosť komentovať, klásť otázky alebo sa s ostatnými deliť o postrehy a skúsenosti.

Na konci každej kapitoly je naplánovaný „integračný deň“, kedy môžete dobehnúť, čo ste možno  v danej kapitole nestihli, alebo jednoducho zrekapitulovať to, čo ste sa dozvedeli, a spýtať sa na veci, ktoré vám zostali nejasné. Proste „oddychový deň“ 😛 .

Ja vždy v patričný deň ráno (0:00) zverejním informačný článok na Belangelo s linkom na daný text. Informačný článok je verejne prístupný, ale samotné texty budú prístupné len účastníkom, takže aby ste s nimi mohli pracovať, potrebujete mať vytvorené svoje konto a byť prihlásení.

Konto vytváram ja ako administrátor pre tých, čo sa prihlásili a uhradili cenu kurzu-knižky.

Väčšina častí obsahuje 1-3  cvičenia, niekedy možno vedené meditácie. Cvičenia sú určené na to, aby ste si ich urobili, aj keď niekedy vyzerajú smiešne – ale pomáhajú vám nenásilným spôsobom dať svojmu zhmotňovaniu štruktúru, aby ste nemuseli do konca svojho života vyrábať „zoznamy úloh na dnešok“ a večer ich vyhadzovať do koša ako „zasa som nič nestihol/a“. 😉 Všetkým nám pomôže, ak sa o výsledky cvičení alebo svoje postrehy podelíte v komentároch, pretože to otvára možnosť diskusie a tým získavame na vec aj dodatočné uhly pohľadu očami tých druhých, čím  úžasne rozširujeme svoje spektrum možných reakcií.

Ak v danom texte bude niečo nejasné alebo si budete potrebovať rozobrať nejakú situáciu z vášho života, použijete na to komentáre. Tieto komentáre môžu čítať len účastníci projektu. Ostatní účastníci a ja zareagujeme a ak budeme vedieť, tak poradíme.

Ak vaša otázka nebude priamo súvisieť s textom, môžete ju napísať do nášho Kruhu Svetla, ktorý tvoria bývalí i súčasní účastníci ostatných projektov na Belangelo, ako aj môj „vnútorný kruh“ spolupútnikov. Pozvánku do Kruhu Svetla dostanete až po asi týždni účasti v projekte, aby ste si najprv zvykli na rutiny projektu a až potom začali skúmať doplnkové zdroje. 🙂

Časovo bude projekt prebiehať medzi 9. septembrom a 30. decembrom, pričom samotné lekcie pôvodne mali skončiť 18. 12. 2020 poslednou kapitolou/lekciou (ale už dnes viem, že to asi potiahneme až do 20. 12. 2020, pretože ešte pribudli nejaké cvičenia). Posledná lekcia vám súčasne dá nástroje do obdobia po kurze, ktoré vás budú držať vyladených na Rádio Úspech, aj keby naokolo tragače padali 😉 . Medzi sviatkami ešte budete mať priestor si celý obsah znova prejsť. Ak zistíte, že vám vyskakujú v hlave nové otázky, napíšete mi ich a 30.12. si dáme záverečné stretnutie, kde na ne odpoviem. To, že stretnutie bude “záverečné”, však veľa neznamená – prístup k projektu budete mať tak dlho, pokiaľ bude stránka Belangelo fungovať, a keby vznikli zasa otázky, budem na ne operatívne reagovať..

Toto pilotné kolo budem robiť spoločne s vami ako ďalší z účastníkov, takže sa nečudujte, ak budem rozprávať príbehy. Ale koniec-koncov, na konci dňa sú príbehy to hlavné, čo si zo života odnášame… A my si ideme začať rozprávať také príbehy, ktoré nám dajú do rúk moc dosiahnuť to, o čom snívame!

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: