Októbrový Mastermind bude o tom, ako pracovať s naším „tieňom“

()

V októbri, 16. 10. 2022 o 19:00 prebehne nový Mastermind venovaný nášmu tieňu a práci s ním.

Tieň sú tie nemilované a vytesnené stránky z nás, ktoré nás naučili neuznávať a skrývať pred svetom, ale aj pred sebou samými. Lenže v podvedomí ich nosíme, dožadujú sa energie a keď sa nám to najmenej hodí, pretože všetku svoju pozornosť vlievame do niečoho iného, využijú to, vynoria sa na povrch a dobre odsabotujú naše snaženie!

Alebo sa navonok premietajú ako nevhodné situácie, nepriaznivé podmienky a zákernosť prostredia – a to len preto, že sú pre nás témou a nútia nás preto vnímať v živote zosilnene presne tieto veci.

Ak sa chcete zbaviť pocitov, že vás večne niečo zdržiava a zväzuje vám ruky, alebo že sa veci na poslednú chvíľu zvrtnú vždy vo váš neprospech, je načase začať skúmať svoj tieň a dostávať ho na svetlo. Predstavte si, že by vás naučili, že vaša ľavá ruka je nežiadúca. Ste o tom presvedčení, naučili ste sa ju nepoužívať a pred všetkými ju skrývate.

A teraz sa pokúste zatlieskať.

Presne o tomto práca s tieňom je – odhaliť v sebe zatajenú ľavú ruku a naučiť sa ju znova používať spôsobom, ktorý nám urobí radosť.

Ak to chcete skúsiť, tu je prihláška:

Mastermindy stoja 10 €. Účastníci dostávajú v rámci ceny PDF dokument s hlavnými myšlienkami z Mastermindu.

Ak sa prihlásite a nemôžete sa v danom čase zúčastniť naživo, ešte týždeň po Masterminde si môžete pozrieť záznam akcie.

Na tejto stránke sa týždeň pred Mastermindom objaví článok s linkom na podujatie a po prebehnutí Mastermindu nový článok s linkom na PDF súbor a na záznam Mastermindu. Aby ste tieto články mohli čítať, potrebujete mať vytvorené účastnícke konto, ktoré vám vyrábam ja na základe úhrady ceny za Mastermind.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: