V októbri nový kurz šamanského putovania!

()

Koncom mesiaca, menovite 25. 10. 2022, začína nový päťtýždňový on-line kurz šamanského putovania.

Kurz využíva jednu z techník šamanizmu na to, aby nás dostal do priameho a neskresleného kontaktu s mimofyzickou realitou.

Šamanské putovanie má mnoho spôsobov použitia: dá sa využiť na channelovanie, teda sťahovanie si správ a rád z toho mimofyzického „zvyšku z nás“, dá sa použiť pri riešení problémov, dokáže nám ukázať tie naše stránky života, ktoré potrebujú ošetriť, vie nás usmerniť pri robení rozhodnutí a vie nám pomôcť odstrániť príčiny nežiadúcich fyzických, emocionálnych a psychických stavov.

Navyše šamanské putovanie má schopnosť zfvíhať našu vibráciu a tým meniť svet, v ktorom sa pohybujeme, k lepšiemu.

Obsah kurzu:

  1. týždeň: Pripravujem sa na šamanské putovanie
  2. týždeň: Moja prvá šamanská cesta a Q&A
  3. týždeň: Môj sprievodca a zdroj múdrosti a Q&A
  4. týždeň: Moja moja hlavná výzva/úloha v najbližšom období a Q&A
  5. týždeň: Mením svoju súčasnú realitu a Q&A
    a 1 bonusové uzatváracie stretnutie a Q&A

Viac o tom, ako kurz prebieha, ako aj ukážky z doterajších kurzov nájdete na domovskej stránke kurzu. A tu je jedna z ukážok, ktorá ošetruje základný strach väčšiny z nás:

 

Takže obávať sa nemusíte – šamansky putovať budeme nenásilne, nespútaní „jedinou správnou“ technikou, a ak nie ste práve vizualizačný typ, tak aj pre vás mám metódu, čo mne pomohla v období, kedy som stratila schopnosť vizualizovať.

V rámci kurzovného dostanete prístup ku knižke Návrat k sebe cez šamanské putovanie a prístup do členského fóra kurzu, kde zdieľame svoje zážitky a diskutujeme otázky, čo priebežne vznikajú.

A ako u všetkých ostatných kurzov, aj tu platí „raz v kurze – vždy v kurze“! To značí, že aj účastníci minulých kurzov sú srdečne pozvaní a môžu sprevádzať súčasnú skupinu účastníkov a prispievať svojimi skúsenosťami a radami. 🙂 Máte prístup k všetkým článkom a linkom v rámci kurzu. 🙂

Prihláška do kurzu:

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: