V prvom štvrťroku 2022 o vyvažovaní energie, rovinách vedomia a význame snov

()

V prvom štvrťroku 2022 oprašujem jeden starší a prinášam dva úplne nové Mastermindy:

  • v januári (16.1.) opakujem pod novým názvom Mastermind o dvoch zložkách našej energie a tom, aké problémy sa u nás prejavujú, keď ich máme vyosené: Ako si vyvážiť svoju energiu: o mužskej a ženskej energii v nás (je to pôvodný Mastermind z októbra minulého roka)
  • vo februári (13.2.) prinášam novú tému do oblasti zhmotňovania o tom, ako vyzerá zhmotňovanie z rôznych rovín ľudského vnímania, ako tie roviny vyzerajú a kde sa nachádzame my: Rôzne roviny ľudského vedomia a ako vyzerá ich zhmotňovanie
  • v marci (13.3.) po prvýkrát prejdeme aj do oblasti snov a ich významu a naučíme sa dekódovať, čo sa nám naše sny snažia povedať: Ako zistím, čo znamenajú moje sny?

Pokiaľ vás niektorá z tém oslovila, rozpis a prihlášku nájdete tu. Mastermindy prebiehajú on-line na Zoome, konajú sa v nedeľu o 19:00 a trvajú približne 60-90 minút.

Týždeň pred Mastermindom účastníkom vytvorím ich osobné konto s prístupom k linku na stretnutie (článok na Belangelo) a po stretnutí pre tých, čo sa z nejakého dôvodu nemohli zúčastniť, zverejním nový článok s linkom na záznam stretnutia a s PDF dokumentom s poznámkami zo stretnutia.

Na stránke so zoznamom Mastermindov postupujem semafórovým spôsobom: tie, do ktorých sa možno prihlásiť, sú zelenou; tie, kde už je obmedzená doba prihlásenia, sú oranžovou a tie, kam sa už prihlásiť nemožno, sú červenou. Z týchto Mastermindov existuje potom už len platený prístup k textovému výťahu (10€) na tejto stránke.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: