Úvahy

Ako odstrániť podvedomé bariéry pri zhmotňovaní?

()

Na Eprakone sa nedávno objavila malá správa z akaše, ktorá mi ale dala veľký podnet na zamyslenie:

Keď nás žiadaš o viac, buď najprv ochotný nahliadnuť do svojho vnútra a zistiť, či skutočne si ochotný prijať viac. Ak zistíš, že ani nie – je to v poriadku. Miesto toho nás požiadaj, aby sme ti pomohli dostať sa do stavu, kedy už ochotný prijímať budeš.

Pretože až keď si skutočne ochotný prijímať, až vtedy sa dostaví viac! Nikdy nedostávaš toľko, aby ťa to preťažilo alebo ti spôsobilo viac stresu ako potešenia.

Takže – si pripravený požiadať o viac?

Všetci máme v živote oblasti, kde sa nám nie až tak darí, ako by sme si priali… Niekedy len preto, že nepohneme zadkom, ale oveľa častejšie na povrchu urobíme všetko potrebné – a výsledok sa napriek tomu nedostaví! Najčastejšie preto, lebo chceme niečo, čo máme spojené s pozitívnym i negatívnym dopadom súčasne.

Napríklad také nové auto. Zúfalo ho potrebujeme, ale súčasne sme boli vychovaní, že len idioti sa chvastajú novými autami. A kto už chce byť idiot? No nikto… a tak zápasíme s tým, že chceme, ale súčasne keby sme to dostali, necítili by sme sa komfortne!

Čo urobí ľudská psychika? Donúti nás kúpiť si zánovnú, lacnú haraburdu, ktorá sa nám začne rozsypávať pod zadkom a bude nás stáť viac, ako keby sme kúpili nové auto – lenže aspoň nevyzeráme ako idioti! 😛

Problém je, že často si tieto naše skryté „odpory“ vôbec neuvedomujeme. A ako som čítala tú správu z akaše, napadlo mi, že to by mohla byť vhodná príprava na hocijaké zhmotňovanie:

  1. krok prvý: požiadať, aby sme boli pripravení na zhmotnenie svojho sna
  2. dať tomu trochu času (rátam, že tak mesiac by mohol postačiť na vyčistenie podvedomých antiprogramov)
  3. požiadať o zhmotnenie nášho sna (alebo začať hocijakým iným spôsobom zhmotňovať).

Myslím, že s tým prípravným krokom odstránenia nevedomých bariér by to mohlo fungovať. 🙂 Idem skúšať. 🙂

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

1 názor na “Ako odstrániť podvedomé bariéry pri zhmotňovaní?”

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: