Reverzné žitie

()

Z rozhovoru s mojou „dušou“:

Sleduj svoju pozornosť. Sleduj svoj vnútorný svet. podľa toho, čo si hovoríš, bude sa utvárať… Ak si povieš, že telo bude bolieť, tak bude bolieť. Ak niečo zažiješ a všímaš si to zlé, tak to zlé prehlasuješ voči energii Univerza za podstatnejšie a za to, ktorému treba dodávať viac energie.

Ja: Ale ja nemôžem predsa pred všetkým zlým zatvárať oči!

Nezatváraj oči. Jednoducho si to všimni a potom nenásilne prenes pozornosť na niečo príjemnejšie. Dve výhody: jednak nám posielaš signál, že to nepríjemné ťa až tak nezaujíma, hoci si ho vzala na vedomie, ale nezačala si sa nad tým rozčuľovať a neprivlastnila si si ho. A tak, keď oň nestojíš, nepôjde tam energia.

Po druhé, tento okamžitý presun energie mení tvoje vibračné vyladenie. Najbližšiu vec už budeš vnímať z úrovne vyššej než tá pred ňou. Vieš si predstaviť, koľko radosti tak zo života dokážeš vytiahnuť?

Potrebuješ si uvedomovať ten mechanizmus, akým sa s nami zhováraš. Potrebuješ ho začať uplatňovať vedome, cielene, nie tak náhodne ako doteraz. Potrebuješ svoj život začať riadiť reverzne: položiť si otázku, ako sa chceš najbližšie cítiť a čo chceš najbližšie dosiahnuť, a potom podľa toho zvoliť, ako sa cítiš práve teraz a čomu práve teraz venuješ svoju pozornosť.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: