Čoskoro začne nový kurz channelingu!

()

Koncom januára, menovite 31. 1. 2023 o 19:00 😉 , začína nový trojtýždňový on-line kurz channelingu, v ktorom sa naučíme napájať na skutočne vysoké vibrácie, nájdeme si „svojho“ anjela a začneme dostávať svoje prvé reálne správy. Takisto si priebežne porozprávame, čo channeling je a prečo je niekedy taký a inokedy onaký, s kým sa to vlastne rozprávame a kedy môžeme dôverovať tomu, čo nám hovoria, ako sa môžeme priebežne vyhnúť nepríjemným prekvapeniam a kontaktom a prečo sa dozvedáme to, čo sa práve dozvedáme. Nakoniec sa naučíme premeniť channeling na štýl života – ja tomuto štýlu hovorím „navigácia“.

Viac k obsahu kurzu nájdete tu.

Budúci týždeň štartujeme s „prípravným týždňom“, kedy si dáme prípravné čítanie, aby sme boli všetci na jednotnej štartovacej čiare, a súčasne dostanete súbory, s ktorými budeme od prvého dňa kurzu pracovať.

Účastníci kurzu dostávajú v druhom týždni kurzu aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling.

Tí, ktorí ste sa už prihlásili, dostanete začiatkom budúceho týždňa odo mňa prihlasovacie údaje pre svoje účastnícke konto na Belangelo, aby ste mohli čítať prípravné články.

Tí, ktorí sa o channeling zaujímate, ale sa neviete nejako rozkývať – máte teraz vynikajúcu šancu… Energia skupiny, ktorá sa obvykle v kurze pozbiera, pomáha prekonať počiatočné ťažkosti aj tým, ktorí sa obvykle rozkývavajú ťažšie.

A informácia pre všetkých absolventov minulých kurzov – znova máte možnosť zúčastniť sa aktivít. Nesmierne ma poteší, ak sa k nám pridáte. Zatiaľ to bolo vždy k prospechu všetkých. 🙂

Prihláška do kurzu channelingu 01/2023

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: