Nový kurz channelingu v marci

()

Od posledného kurzu channelingu ubehol už rok aj niečo, tak som sa rozhodla otvoriť nový kurz channelingu. Bude prebiehať ako vždy on-line, vo štvrtky vo večerných hodinách (začiatok o 19:00, dĺžka jedného stretnutia je tak 60-90 minút). Pozostáva zo štyroch stretnutí, ktoré sa nahrávajú, takže ak niekedy budete mať iné povinnosti, viete si stretnutie pozrieť aspoň z nahrávky. Začína 21. marca 2024.

Účastníci dostávajú prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling a k všetkým predchádzajúcim kurzom a channelovacím boot-campom, ako aj prístup do členského fóra kurzu a do absolventského fóra Kruh svetla.

Ak máte záujem pripojiť sa k channelovacej komunite, prihláste sa čo najskôr! Na výber máte tri ceny kurzu podľa toho, ako ste na tom finančne a či chcete podporiť aj túto stránku. 🙂

A zasa platí – do kurzu sú srdečne prizvaní aj absolventi minulých kurzov, ktorí si nájdu čas a majú chuť porozprávať o svojich skúsenostiach. 🙂

P.S.: Tí, čo ste doteraz mali prístup iba ku knižke, ozvite sa mi a môžete sa kurzu zúčastniť bez dodatočného objednávania a platenia!

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

4 názory na “Nový kurz channelingu v marci”

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: