rok pre seba

Rok pre seba: Dáme si aj diskusnú skupinu?

()

Všimla som si, že nastavenie tejto stránky trochu znevýhodňuje spontánne diskusie medzi členmi v rámci projektu, a tie boli v minulosti často veľmi podnetné! Rozhodla som sa niečo s tým urobiť. Na Eprakone som už položila otázku, či vytvoriť vyslovene diskusnú skupinu na fejsbúku alebo na WordPresse – zatiaľ je skóre 1x FB a 2x WP.

Čo by taká skupina obnášala?

V podstate nič než diskutovanie medzi sebou na témy k projektu alebo aj vlastné (nejako zariadim, aby sa to dalo). Výhoda by bola, že sa príspevky zobrazujú okamžite, nie až po tom, ako ich ja uvoľním… Samozrejme, komentovať sa dá naďalej aj tu.

„Poznatková“ časť projektu zostane aj naďalej na Belangelo.

Treba rozhodnúť

Ostatní účastníci, skúste za seba povedať, či vám to vyhovuje a či by vám padlo lepšie FB alebo WP. V oboch prípadoch by to bola stránka „intímčo“ – s prístupom len pre prihlásených. Stačí, ak mi do komentárov dáte svoj názor – zistím prevažujúcu preferenciu, podľa nicku si vyhrabem vašu adresu a pošlem vám pozvánku.

A potom sa spoločne  začneme učiť, ako novú príležitosť čo najlepšie využívať. 🙂

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

14 názorov na “Rok pre seba: Dáme si aj diskusnú skupinu?”

  1. Ja som za WP.
    FB sa snažím vylúčiť zo všetkého, v čom nie je potrebný. Je to v mnohých prípadoch síce užitočný nástroj na získanie info a držanie si nejakého prehľadu, ale to viem aj inak, ale je to aj žrút nie len času, ale hlavne súkromia.
    Ale samozrejme prispôsobím sa väčšine 🙂

  2. Takže: starí aj súčasní účastníci Rok pre seba, urobila som WP stránku a poslala som vám dnes pozvánky – ak sa chcete na diskusnú stránku pridať, potrebujete pozvánku prijať. Diskusná stránka sa volá Kruh Svetla (za to vďačíme Santiguade 😉 ) a nachádza sa tu: https://rokpreseba.wordpress.com/

    Ak som na niekoho zabudla alebo sú účastníci z projektu Krok vpred, ktorí sa tiež chcú pridať, napíšte mi komentár k tomuto článku.

    1. Prevediem, ale momentálne si tam pod iným nickom, už som ti posielala mail, aby sme to zjednotili… Potrebuješ sa prihlásiť ako Aprielka, lebo teraz si tam ako aprielina. Aby sa nám večne nekrižovali pokusy, daj vedieť, že si toto čítala, ja ťa zruším a pošlem ti novú pozvánku ako Aprielke, ktorú prijmeš a bude to bez problémov.

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: