Rok pre seba začína 12. septembra

()

Rok pre seba je ročný pathworkingový program, kde každý deň pracujeme buď s článkom, s cvičením, meditáciou alebo citátom k nejakej vybranej téme. Témy sa týždeň po týždni menia a pokrývajú prevažné spektrum ezoteriky a sebarozvoja.

Viac o projekte nájdete tu.

Projekt obsahuje 365 podnetov na zamyslenie sa, ktoré sa každý deň objavia tu, na Belangelo, ako odkaz na patričný článok. K článkom a diskusiám pri nich majú prístup len účastníci. Takisto majú prístup k členskému fóru projektu (uvidíte ho, len ak ste účastník alebo bývalý účastník projektu).

Novinkou oproti predošlým projektom je osobný kontakt. V tomto projekte budeme mať raz do mesiaca stretnutia na zoome a osobné diskusie a vyjasňovanie si tém. Prvé stretnutie je nastavené na 17. 9. 2022 a má uľahčiť váš štart do projektu.

Výhodou projektu je, že si idete svojím tempom a ak niekedy jeden deň vynecháte, viete to dobehnúť. Rovnako ak vás trápi nejaká téma, ktorá je ale v projekte až o niekoľko týždňov, môžete si ju spracovať urýchlene a len čo sa celá skupina dostane k nej, už môžete prispievať vlastnými skúsenosťami. 🙂

Nové kolo projektu spúšťam 12. 9. 2022. Celý ročný projekt stojí len 67 € a doterajšie spätné väzby hovorili, že ľuďom pomohol.

Pre účastníkov minulých projektov Rok pre seba platí pravidlo „raz v projekte – vždy v projekte“. Ak si nájdete čas, máte automatický prístup k článkom, zoomovským stretnutiam i do diskusného fóra a môžete projekt absolvovať s nami znova, v zmenenej zostave! Môžete nás sprevádzať celým projektom, alebo sa pridáte len pri vybraných témach – rozhodnutie je na vás. 🙂

Takže ak vás to oslovilo a mienite si vybudovať nové spôsoby zaobchádzania so situáciami v svojom živote (lebo rok je dostatočná doba na to, aby sa vám zmenilo a upevnilo vnímanie), prihláste sa!

Prihláška do projektu Rok pre seba 2022-3

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: