Novinky

Dobrá správa pre knihomoľov a projektárov

()

Pred pár dňami som mala rozhovor so Santiguadou. Už v minulosti sa ma pýtala,  prečo je prístup ku knižkám len na 1 rok a prečo neexistuje niečo ako doživotné členstvo na stránke. Vtedy som jej vysvetľovala,  že sa viem prikryť len takou perinou, na akú stačím – a že nebudem žiť večne a neviem zabezpečiť, že sa potom nájde nejaký nadšenec, ktorý bude hradiť webhosting stránky aj naďalej. Tak som vychádzala z toho, že nesľúbim viac, než čo dokážem zaručiť – a dokážem zaručiť tak webhosting na 1 rok vopred. 😉

Pri poslednom rozhovore sa Santiguada vyjadrila, že sa na to dá a keby som sa ja vyparila do Multiverza, že potiahne stránku ona.

Pekné, čo? 🙂 A nielen pekné – ale pre vás aj dobré

Umožňuje mi to zrušiť obmedzenie prístupu na jeden rok pri knihách, pol roka pri projekte Krok vpred a tri roky pri projekte Rok pre seba… Potrvá to dník-dva, než nastavenia reálne aj pomením, ale nezávisle od toho, čo stojí na objednávkach, keď si raz niečo zaplatíte, máte to naveky. 🙂

Tí, čo ste šli do verzie „časovo omedzený prístup“, nemusíte robiť nič – urobím všetko automaticky. Ale najskôr až v apríli; dovtedy nestíham.

A ak sa vo vašom oku teraz zaskvela slza vďačnosti, tak poprosím o hip-hip-hurá pre Santiguadu… do komentov! 😛

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

8 názorov na “Dobrá správa pre knihomoľov a projektárov”

  1. díky Santiguado, víš, dnes jsem si na tebe vzpomněla při vybírání kartou z bankomatu, nepamatovala jsem si pin a v duchu jsem si říkala, jaký jsem sklerotik a pak jsem se opravila, že nejsem protože si pamatuji jméno Tvé dcerky i to jak jí tenkrát Hela popřála do života.

  2. Vau. Mission completed, teraz mam slzu v oku ja.
    Vies, co som si nedavno priala? Nejaku synchronicitu, ze efekt motylich kridel existuje.
    Ze ‘every act of kindness, no matter how small, matters’. (Volne prelozene ako kazda prejavena laskavost, akokolvek drobna, zavazi.)
    Pre mna je toto, co si napisala, ono. Ze zavazila ta Helina, a spravila efekt motylich kridel 🙂

  3. Poslušne hlásim, že zmena realizovaná. Všetci, čo ste mali prístup k niektorému z produktov, ho máte nastavený na „nevyprší nikdy“. (Aj tí, ktorých prístup medzičasom vypršal, ho majú obnovený – s naposledy platnými prihlasovacími údajmi. 🙂 )

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: