Novinky

Každý mesiac jeden Mastermind zadarmo – prvý už 8. 9. 2022!

()

Toto je krátená kópia článku na Eprakone (nechce sa mi znova vymýšľať vymyslené 😉 ):

Mastermindy sú obvykle platená záležitosť. Nie že by boli drahé (stoja len 10 €), ale nie každý si chce/môže zaplatiť, tak som túto jeseň vytvorila možnosť zadarmo si pozrieť niektorý zo starších Mastermindov (hovorím im ZZ, teda „zo záznamu“).

Prvý verejne prístupný Mastermind ZZ sa vysiela už 8. 9. 2022 a začína o 19:00. Prebieha ako ostatné Mastermindy na zoome, spustím záznam a po skončení záznamu sa dá ešte naživo diskutovať. Téma je Ako dostávať správy “zhora”? – o channelingu, šamanskom putovaní a práci so snami.

Link na stretnutie budem posielať každému deň vopred mailom, takže vás poprosím, ak máte záujem, prihláste sa (tí, čo ste sa už prihlásili, nemusíte druhýkrát, už vás evidujem):

Ďalšie verejne prístupné Mastermindy ZZ túto jeseň sú:

Všetky Mastermindy sú v slovenčine, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry 😛 . Mastermindy ZZ („zo záznamu“) však majú jednu nevýhodu – potrebujete sa dostaviť presne v dobe konania Mastermindu, pretože možnosť pozrieť si „záznam zo záznamu“ 😉 neexistuje. Takisto nedostanete PDF súbor s poznámkami z Mastermindu ani doživotný prístup k brožúrke Mastermindu. Tieto zostávajú výsadou platiacich účastníkov. 🙂 To značí – dostaviť sa s papierom a ceruzkou a robiť si poznámky.

Túto jeseň bezplatných Mastermindov ZZ vám proste venujem pod stromček. 🙂

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: