Septembrový Mastermind bude o šťastí

()

Všetci hľadáme svojím spôsobom šťastie – a keď ho nájdeme, obvykle nás uspokojí len na chvíľku a potom sa znova dostaví pocit prázdnoty a nenaplnenia.

Čím to je?

To zistíme na septembrovom Masterminde o šťastí, ktorý sa uskutoční 18. 9. 2022 o 19:00. Bude sa venovať nasledovnému:

7 mýtov o šťastí. Prečo spôsob, akým nás naučili hľadať šťastie, nikdy nebude fungovať. Ako vyzerá pocit šťastia v našom živote a čo zaň zodpovedá. Čo má so šťastím do činenia naša myseľ; ako sa sami robíme nešťastnými; náš život v podmienke a jeho dopady na šťastie; naša „šťastná budúcnosť“ a prečo to nebude fungovať; ako sa hľadanie šťastia stáva hlavným dôvodom nášho nešťastia a ako z toho von.

Ak je šťastie pre vás téma a chcete s ňou konečne pohnúť vpred, prihláste sa – sľubujem, že sa vám v mnohom otvoria oči a budete okamžite vedieť, čo treba robiť inak!

Pre Mastermind platia podmienky ako pre bežné Mastermindy: cena je 10 €, treba sa prihlásiť, účastníci dostanú svoje účastnícke konto, týždeň pred Mastermindom sa zverejní link na zoom, kde sa bude Mastermind konať, a týždeň po Masterminde je pre tých, čo zmeškali, možnosť pozrieť si záznam a stiahnuť si PDF dokument s poznámkami.

Prihláška na Mastermind

Mastermind už prebehol.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: