Ako si zhmotniť sen: posledná, 49. lekcia projektu

()

Dnes končíme! Čaká nás už len deviata, záverečná kapitola projektu: A slovo na záver.

V tejto časti dostávate dva mocné nástroje na prácu na vašom sne po skončení projektu – rannú aktiváciu, ktorá vám bude priebežne pripomínať štyri základné orientačné otázky, aby ste sa nijako neodchýlili, ako aj neuromantru, ktorá vám bude zas pripomínať základné myšlienky projektu, aby ste svoju vibráciu udržali čo najdlhšie tak vysoko, ako to len pôjde.

Ehm… Vážne? Koniec?! 🙁 No to snáď nie! 😥

🙂 Tak dobre… tak teda nie.

Po dnešku nasleduje už len integračné obdobie. Prejdite si ešte raz obsah, položte otázky, ktoré ste sa nestihli spýtať. Ja budem medzi sviatkami vaše otázky zbierať a na 30. 12. 2020 o 20:00 naplánujem krátke stretnutie na Zoome (link na spojenie zverejním tu, 30.12. o 10:00, článkom prístupným len pre členov projektu), kde vám odpoviem na prípadné otázky a navrhnem vám, čo ďalej z bodu „Koniec? No to snáď nie!“ 😛

Nezabúdajte: už od prvej lekcie máte možnosť začať vedome a cielene zhmotňovať. Máte čas, máte ducha pripraveného a nabrúseného ako nôž 😉 , takže vyštartujte prvými krokmi… a napíšte do komentárov, ako sa darí!

A… šťastné a veselé (zhmotňovanie snov)! 😀

Vianoce

Text kapitoly je prístupný len pre účastníkov projektu. Ak vzniknú otázky k téme alebo otázky pre záverečné stretnutie, použite komentáre.

Ako sa vám páči článok?

Pre vyhodnotenie zakliknite počet hviezdičiek.

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Hodnoťte ako prví!

Pridaj komentár

Sú veci medzi nebom a zemou... a volajú sa "nekopírovať". :-)
%d blogerom sa páči toto: